Riva's Club

Kış Düğünü

Riva's Club, başarılı organizasyonlara imza attığı yaz aylarındaki kır düğünlerinden sonra, yeni sezonda da kış düğünleri ile hizmetinizdedir.

Riva's Club'da 200 kişilik ve sadece 2 kolonlu şömineli salonumuz ile 200 kişilik ısıtmalı ve manzaralı terasıyla kış düğünlerinizi muhteşem bir atmosferde organize ediyoruz.

Isıtmalı salonu ve manzaralı terasımızda muhteşem gün batımı eşliğinde, konuklara merhaba derken, özel dış ışık süslemeli görselliğimiz ile, gelenlerin kolay kolay unutamayacakları bir düğüne imza atmış olacaksınız. Bu dış mekan ışık süslemesi kış düğünü sahiplerine ücretsiz sunulmakta olup, buna ilaveten Kasım, Aralık, Ocak aylarında yılbaşı özel iç ve dış mekan süslemeleri de özel bir dekor olarak kullanılmaktadır.

Davetliler için, belli noktalardan ücret karşılığı servis kaldırabilmektedir. Manzaralı terasımız ve iç salonumuz birbirinden ayrı olmayıp, içiçedirler ve istenirse sadece terasımız da kış düğünlerine ev sahipliği yapabilmektedir. Bu sayede konuklar, muhteşem özel dekor aydınlatmalı bahçe ve havuz manzarası eşliğinde gecenin tadına varmaktadırlar. Mutfağımızın lezzeti de şu ana kadar yapılan tüm organizasyonlarda dilden dile dolaşmaktadır.

Sonuç olarak, dünyamızda artık yeniliklere imza atanlar ve bu yenilikleri bulanlar hayatta iz bırakmaktadırlar.

Gelin, tesisimizi görün ve hayatınızdaki bu güzel izi birlikte bırakalım.