Riva's Club

Köpek Oteli

Riva's Club'da her cins köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz bir Köpek Oteli ayrıca üst düzey safkan ve secereli Alman Kurdu üretim ve eğitim merkezi bulunmaktadır.

Köpek oteli eğitim ve üretim merkezimiz RİVA KENNEL'da her türlü köpeğinize eğitim verilmektedir…

Köpek sahibi bir aile olarak, her zaman sevimli köpek dostlarımızla birlikte olmak istedik. Ama bu arada istedik ki çevreyi rahatsız etmeden keyifle yemek yiyelim, sohbet edelim, kimseyi üzmeyelim.

Ama yukarıda saydıklarımız, ülkemiz için daha çok yeni. Biz öncülük yapalım dedik ve gelen misafirlerimizin sevimli dostlarını ikamet ettirebileceğimiz, bu arada sahiplerinin de gözü arkada kalmadan yemek yiyeceği ve konaklayabileceği bir tesis kurduk.

Biz eminiz ki bu konsept sizler tarafından çok beğenilecek ve burada gerek sonbaharın melankolik günlerinde, kışın soğuk günlerinde şömine karşısında, yazın havuza girerken huzur içinde olacak, dinlendirici müziğimiz ve romantik aydınlatmalarımızla dinleneceksiniz.

Köpek otelimiz sevimli can dostlarınız için en küçük ayrıntısına kadar planlandı. Tatillerinizde köpeğinizi teslim edebileceğiniz güvenilir bir tesis olarak hizmete girdi.

www.rivakennel.com / [email protected]