Riva's Club

Etkinlik Organizasyonları

Tesisimizde açık havada oturma düzeninde 2500 kişi, ayakta 4000 kişi, kapalı mekanda ise 350 kişi oturmalı düzende her türlü şirket, konser vb. organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Yeşil alanımız toplam 6000 m2 olup, alanımızın her bir yanında kaliteli bir müzik sistemi ve romantik ışık gücü ayarlanabilen aydınlatmalarımız bulunmaktadır. Organizasyonlar sırasında oluşabilecek hava muhalefeti kapalı mekanlarımız sayesinde sorun olmaktan çıkmaktadır.

Açık alanlarımızda, aktiviteleri engelleyen büyük ağaçlar bulunmadığı için, çok rahat outdoor aktivitelerinizi yapabilmektesiniz.

Referanslarımız bölümünde göreceğiniz çeşitli kurumların yaptıkları motivasyon ve eğitim toplantıları, festival ve konser organizasyonları ile mekanımızı aranır hale getirmiş durumdadır.

Çünkü son teknoloji kullanılarak yapılmış tesisimiz her türlü alt yapı sorununu çözmüş ve hatta yedeklerini bile tesiste hazır tutmaktadır. Örneğin bir elektrik kesintisinde, çoğu yerde kritik bölgeler aydınlatılırken, tesisimizin en ücra köşesi bile jeneratör ile aydınlatılabilmektedir. Bu bakımdan hiçbir imkandan kaçınılmamış, gelenlerin memnun kalmaları için 35 yıllık tecrübemiz son teknoloji malzemeler ile desteklenmiştir. Bir başka örnek olarakta müzik sistemi için bahçenin her yerinden elektrik alabilecek alt yapı ve kablolamanın bulunmasıdır.

Ve en önemlisi tesisimiz özel olarak çimlendirilmiştir. Yani bir arsa görüntüsünde değil gerçek çim yüzey üzerinde size tüm imkanlar sunulmaktadır.